Hlavná stránka

KOVING OK s.r.o., so sídlom v Prešove pôsobí na trhu od roku 1994.
 
Dodávame podlahové rošty vyrábané podľa DIN noriem pre všetky účely použitia - pokrytie plošín, lávok, kanálov, stredné a ťažké rošty pre skaldové účely, pojazdové plochy pre ťaké mechanizmy a to všetko v rôznych materiálnych prevedeniach a rôznych prevedeniach povrchovej úpravy. 
Dodávky roštov sú riešené buď ako finálne subdodávky so všetkými úpravami roštov (tvary, výrezy, otvory, okopové plechy, nášľapné hrany). 
Ďalej dodávame schodiskáplechové profilyoploteniasitáďalej rošty na dekoratívne účely, nerezové, hliníkové rošty a rôzne iné výrobky z oceľových roštov. 
Naša spoločnosť je súčasne výrobcom a dodávateľom spojovacieho a kotviaceho materiálu na upevnenie roštov k nosným konštrukciám a zaoberá sa aj jeho vývojom.
Cieľom firmy je dodávka vysokokvalitných prvkov oceľových konštrukcií s dlhou dobou životnosti a optimálnymi ekonomickými parametrami.
Poskytujeme profesionálne technické poradenstvo a projektovanie v oblasti využitia oceľových podlahových roštov.

Veríme, že Vaša spokojnosť s našimi službami a produktmi bude dôkazom toho, že ste sa rozhodli správne, rozšírite rady našich spokojných zákazníkov a v nás nájdete dlhodobého a spoľahlivého partnera, ku ktorému sa vrátite ...
 
 
 

 Naša adresa

KOVING OK s.r.o.
Kúty 1/B 
080 01 Prešov
Slovensko 

 Kontakt

Telefón:
00421/51/772 56 59
Fax:
00421/51/772 14 77
E-mail:
koving@koving.sk

 Napíšte nám

Poslať