DIEROVANÉ PLECHY

Dierované plechy sa vyrábajú technológiou dierovania v dierovacích lisoch. Využitie takýchto plechov možno nachádzať pri výrobe regálov, triediacich liniek, v podobe rôznych komponentov pre stroje alebo dopravné prostriedky. Môžeme sa s nimi stretnúť v oblasti modernej architektúry, v interiéroch alebo exteiréroch budov.

PLECHOVÉ PROFILY

Konštrukčne výhodne zhotovené profily zabezpečujú jednoduchú montáž pričom dodatočná stabilita a zvýšená nosnosť ako aj vytvorenie rovnomernej plošiny je zabezpečené zoskrutkovaním jednotlivých profilov, čo vysokej miere ovplyvňuje náklady na nosnú konštrukciu.

OPLOTENIA

Oplotenie ako prvok plní ochrannú a estetickú funkciu. Plotové dielce sú vyrobené z oceľových roštov.
Tieto zabezpečujú dostatočnú pevnosť plotu. Oplotenie je riešené ako stavebnica, jednotlivé dielce sa spájajú skrutkovými spojmi.

ŤAHOKOV

Kovový materiál vhodný najmä pre stavebný a strojársky priemysel. Využíva sa tiež ako architektonický prvok, prevažne ako kovové fasády a podhľady, alebo ako výplne zábradlý a plotov. Materiály, z ktorých je ťahokov štandardne vyrábaný sú bežná ocel, hliník a nerez. Princípom výroby je tzv. „ťahostrih” – tabuľa plechu ja nastrihnutá a následne natiahnutá. V tomto procese nevzniká takmer žiadna strata materiálu a výsledný produkt je väčší a ľahší ako vstupní materiál. Výrobok sa následne valcuje, čím vzniká cenovo dostupnejšia varianta dierovaných plechov alebo sa ponechá nevalcovaný výstup. Vhodná povrchová úprava je žiarové zinkovanie alebo komaxitovanie (práškové lakovanie).

SITÁ

Sitá ako také sú vhodné pre skladový priemysel na výrobu rôznych prepravných a skladových paliet, klietok, slúžia aj ako dekorácie v exeriéroch alebo interiéroch budov, používajú sa aj v stavebnom priemysle, na výrobu plotov, ohradenia strojov, ale široké využitie majú aj v poľnohospodárstve.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Kontaktujte nás

KOVING OK s.r.o.

Kúty 1/B
080 01 Prešov
Slovensko

+421 / 51 / 772 56 59